Activia (PL)

WITAMY W ACTIVIA

Mamy miliardy powodów, aby Twój dzień rozpoczął się z uśmiechem na twarzy! Każdy jogurt Activia wypełniony aż jest 4 miliardami żywych kultur bakterii.

W ACTIVIA WIERZYMY,
ŻE ZDROWIE I DOBRE
SAMOPOCZUCIE ZACZYNA
SIĘ OD ŚRODKA

Dlatego zachęcamy, aby zadbać o zdrowie swoich jelit!*

UWIELBIAMY ZMIANY
NA LEPSZE

Nasz proces fermentacji mleka ma długą historię i przeszedł wiele zmian, dzięki czemu jogurty Activia ze szczepem Bifidus Actiregularis są delikatniejsze i bardziej kremowe!

NIE KOMPLIKUJEMY

Stawiamy na dobrej jakości składniki, które podawane są w prosty i pyszny sposób w postaci Twoich ulubionych smaków i formatów.

MAMY TO W NASZYM DNA

W Activia działamy już od ponad 30stu lat! Stale poszukujemy innowacji i nowych, pysznych sposobów, żeby wspierać zdrowie Twoich jelit.*

Activia

Zadbaj o zdrowie jelit

*Activia zawiera żywe kultury probiotycznych bakterii jogurtowych, w ilości 108 jkt/g, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. Należy pamiętać, że dla zachowania zdrowia ważna jest zrównoważona i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

* W ofercie znajdziesz produkty stanowiące naturalne źródło jogurtowych bakterii probiotycznych (w ilości 10^8 jtk/g), które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem.

Danone Wszystkie Prawa zastrzeżone

PL