You are here!!


5 organizacyjnych aplikacji, które uproszczą Ci życie

Nawet najbardziej zorganizowani ludzie, tacy jak Ty, mogą wiele zyskać dzięki zainstalowaniu na smartfonie, tablecie lub komputerze paru kluczowych aplikacji. Od listy zadań do automatycznego sortowania - znaleźliśmy różne aplikacje i postanowiliśmy dać Ci trochę informacji o kilku z nich.

Any.DO

Nie bez powodu Any.DO jest nazywana „ulubionym menedżerem zadań na świecie”. Aplikacja - dostępna na iOS, Android oraz online - jest menedżerem list lub pojedynczych zadań, która umożliwia Ci szybkie pisanie notatek, umawianie spotkań, spisywanie list i podział projektów. Bezpośrednio z aplikacji można się także dzielić wszelkimi informacjami z odpowiednimi kontaktami użytkownika. Fani Any.DO cenią sobie to, że jest to aplikacja łatwa u życiu, o elastycznym i mocnym silniku, a także prostym, ale atrakcyjnym układzie.

Evernote

Czy lubisz sporządzać listy zadań? A może Twoja praca wymaga pisania, pisania i jeszcze raz pisania przez cały dzień? Evernote zostało zaprojektowane jako „warsztat pracy nad dziełem Twojego życia”, który pozwala użytkownikom tworzyć, redagować i zarządzać notatkami oraz dokumentami oraz synchronizować je z wybranymi przez Ciebie urządzeniami. Wyobraź sobie, że podczas jazdy metrem wpadasz na pomysł na nowy produkt dla Twojej firmy. Zamiast zapisywać pomysł gdzieś na skrawku papieru czy jako notatkę w telefonie, Evernote zsynchronizuje go z Twoim komputerem - możesz więc nad nim pracować od razu, gdy pojawisz się w pracy.

Wunderlist

Wunderlist jest jedną z najpopularniejszych aplikacji używanych do planowania codziennych obowiązków użytkowników. W tym sensie jest podobna do Any.DO, a krytycy technologiczni często stawiają je przeciwko sobie i jak dotąd nadal nie ma jasnego zwycięzcy w tym pojedynku! Ta międzyplatformowa aplikacja pomagająca organizować projekty i listy zadań jest dostępna na Androida, iOS oraz online.

Slack

Slack szybko stał się sławny dzięki jego błyskawicznej popularności, jeśli chodzi o komunikację w biznesie. Ta aplikacja łączy w sobie komunikator, e-mail, udostępnianie plików oraz grupowy chat. Wszystko to w postaci jednego interfejsu, który można synchronizować z wszystkimi wybranymi urządzeniami. To oznacza wyeliminowanie potrzeby przełączania się pomiędzy takimi narzędziami komunikacji, jak iMessage, SMS-y, Facebook Messenger, WeChat, WhatsApp czy Line. Zamiast tego można się komunikować poprzez Slack na takich kanałach, jak #księgowość czy #koty...

Streaks

Co odróżnia Streaks od innych aplikacji organizacyjnych, takich jak Wunderlist czy Any.DO? Streaks jest zaprojektowana bardziej do promowania dobrych codziennych nawyków niż tworzenia harmonogramów. Użytkownicy mogą śledzić nawyki czy codzienne zadania poprzez odpowiedzi na zawiadomienie pojawiające się na ich urządzeniu o konkretnej godzinie - „Czy wykonałeś dziś zadanie X?”.

Pozostaje kwestia wyboru - które aplikacje zainstalować na smartfonie, tablecie czy komputerze, choć to właściwie nie problem. Jeśli się zdecydujesz na ten krok, szybko dostrzeżesz różnicę. Każda z pięciu aplikacji jest darmowa (chyba że zdecydujesz się na opcję premium), więc czemu nie wypróbujesz każdej z nich i nie przekonasz się, która najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia?