You are here!!


Owoce w Activii

Activia® jest dostępna w całej gamie owocowych smaków i wielu różnych rodzajach, wliczając w to gładkie zmieszane jogurty owocowe i jogurty wielowarstwowe z kawałkami owoców. 

 

Danone pozyskuje swoje owoce z prawie 20 krajów na całym świecie i wszystko, co dotyczy owoców, jest bardzo uważnie monitorowane. Zaczynając od tego, jak owoce są uprawiane i zbierane, poprzez to, jak się je kroi, przygotowuje i przechowuje - na każdym etapie upewniamy się, że wszystko odpowiada naszym rygorystycznym standardom. 

 

Od pola do kubeczka - to skrupulatny proces. Owoce są zbierane, większość z nich ręcznie, a potem myte i obierane, następnie krojone na mniejsze lub większe kawałki. Tak przygotowane owoce są przechowywane w kontrolowanych warunkach, by utrzymać ich wartości odżywcze oraz smak, zanim będą dodane do fermentowanego mleka, by stworzyć Activię®. 

 

Mamy do swojej dyspozycji ponad 1000 składów Activii, by zadowolić podniebienia w ponad 70 krajach. Od smaku truskawkowego, który sprzedajemy na całym świecie, po jagody acai w Japonii oraz papaję i owies w Brazylii - zawsze upewniamy się, że używamy w naszych produktach tylko dobrze wybranych składników, by dopełniały łagodną i kremową konsystencję Activii®.